ЦСКА вкара гол на Дунав още в първите 90 секунди

Лидерът във Втора лига – ЦСКА 1948, приема елитния Дунав Русе в последен мач от 1/16-финалите за Купата на България. Двата отбора играят при резултат 1:0.

Не бе изминала и минута и половина, за да може домакините от София да излязат напред в резултата. Топката стигна вляво за Денислав Александров, който пусна успореден пас за нападателя на ЦСКА, който от няколко метра с десния крак поведе своите напред. Макар и с доста трудности, гостите от Русе съумяха да дадат отговор на предизвикателството в 18-ата минута. Иван Селеменев се оказа изненадващо отдясно на атаката и пробва шут от средна дистанция, който беше майсторски отразен от внимателния Даниел Наумов.

Лошата новина за Петко Петков дойде в 25-ата минута, когато Беркан Дурду застъпи Гущеров, който не можа да напусне терена без помощта на носилка и бе заменен.

ЦСКА 1948: Даниел Наумов – 25. Александър Александров, 4. Николай Христов, 12. Богомил Дяков, 30. Димо Атанасов, 20. Янко Сандански, 71. Тони Иванов, 10. Васил Шопов, 17. Чавдар Ивайлов, 11. Денислав Александорв, 99. Андон Гущеров

Треньор: Петко Петков

Дунав Русе: 33. Генадий Ганев – 18. Александър Исаевски, 22. Михаил Милчев, 5. Любен Николов, 2. Самуел Инкоом, 6. Самир Аясс, 12 Фернандо Кинтеро, 10. Иван Селеменев, 17. Беркан Дурду, 9. Ахмед Ахмедов, 8. Свилен Щерев

Треньор: Людмил Киров

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!