Русенска състезателка грабна бронза в спринта на 60 метра

Победителката от последните няколко години на турнира “Академик” този път финишира трета

Шампионката на Гърция Мария Гату записа победа в спринта на 60 метра при жените на международния атлетически турнирАкадемик”. В столичната зала “Асикс Арена” тя води здрава битка с многократната шампионка на България Инна Ефтимова и спечели със 7.35 секунди, съобщи Sportal.bg.

Ефтимова остана само на 2 стотни зад нея със сребърния медал. Победителката от последните няколко години на турнирАкадемикВиктория Георгиева (ЛокомотивРусе) този път остана трета със 7.62 секунди.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!