Hesburger отваря ресторант в Русе

Веригата за бързо хранене Hesburger ще отвори догодина ресторант в Русе.
Той ще бъде разположен по ул. „Александровска“ в реновираната сграда на №43. Пловдивски бизнесмен, известен предприемач и меценат се е заел да обнови и реновира помещенията, пише Аренамедиа.
Ресторантът ще бъде в помещенията на бившото „Криминале“, а на горните етажи ще има офис помещения. В сайт за обяви за работа вече се търси ресторант мениджър за Hesburger с брутна заплата от 2000 лева. Компанията откри първия си обект в страната през 2016 г. – в Стара Загора. Няколко месеца по-късно заработи и първият й собствен обект – в Ловеч.
Компанията произвежда собствена майонеза и сосове, които доставя и за заведенията си в България. В продуктовата й листа могат да бъдат намерени и нови видове кебап, както и напитки, съставени от кисело мляко (традиционният за България айран).
Веригата Hesburger има заведения в девет страни. Освен във Финландия и България тя присъства в Естония, Латвия, Литва, Русия, Германия, Украйна и Беларус.
Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!









