BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Обирджиите в русенска бензиностанция били въоръжени с клон от дърво

Двамата мъже отишли пеша до бензиностанцията, която се намира по пътя за Разград, и пак пеша си тръгнали Видео: NOVA

Oбир на бензиностанция в Русе.

В първите часове на трети март двама мъже с качулки влезли в обекта, въоръжени с клон от дърво. 

Поискали парите, като заплашили касиерката с побой. Жената им дала оборота от 290 лева. Нападателите опитали да отворят и касата в бензиностанцията, но дежурната на смяна нямала ключ, информира NOVA.

Двамата мъже дошли пеша до бензиностанцията, която се намира по пътя за Разград, и пак пеша си тръгнали. От полицията предполагат, че извършителите са младежи, които са се връщали от дискотека, научи нова от свои източници. Издирват се по записи от камерите в бензиностанцията.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!