BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Людмил Киров: На никого не му е до футбол сега

Треньорът на Дунав (Русе) Людмил Киров сподели накратко мнението си за ситуацията в българския футбол, в условията на коронавирус пандемия.

Ето какво каза наставникът на русенци, които и преди началото на епидемията не бяха в чудесно финансово състояние:

Положението е много тежко. Не виждам как въобще ще успеем да се възстановим. На никого не му е до футбол сега.

Хубаво е, че дават по телевизията стари мачове, но само се натъжавам какво беше преди две седмици и какво ни чака занапред“, коментира пред „Меридиан мач“ треньорът на драконите.

Последното попълнение на Дунав – Доде Н’Донгала, успя да напусне страната преди блокадата на границите.

Нападателят е в Румъния, където е приютен от агента си, който живее в северната ни съседка. Н’Донгала ще остане в Румъния, докато бъдат отслабени извънредните мерки и евентуално бъде подновено първенството.

Бившият футболист на Славия и Ботев (Пловдив) подписа с Дунав до края на сезона, за да помогне на тима в борбата за оцеляване, но не се знае дали въобще ще запише мач с фланелката на русенци.

Другите чужденци в Дунав – Кавалканте и Исаевски, са в Русе, откъдето не могат да си тръгнат.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!