BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Кола се удари в тролей на булевард „Тутракан“

60-годишният шофьор на автомобила е загинал на място.

Фатална катастрофа между тролейбус от градския транспорт в Русе и кола стана. Превозното средство е било ударено от лек автомобил, като при удара шофьорът на колата е загинал на място.

Катастрофата е станала тази сутрин на бул. ”Тутракан”. Тролейбусът е бил празен, защото е отивал да вземе пътници от началната си спирка. Шофьорът е спрял на знак стоп, преди да направи обратен завой.

Лекият автомобил е бил доста далеч от него и е предприел маневрата. Колата обаче се е движила с много висока скорост на хлъзгавия път и се е врязала в задната част на тролея.

Водачът на тролея е опитал да окаже първа помощ, но 60-годишният шофьор на автомобила е загинал на място.

Причините за тежкия инцидент се изясняват.

[ Гледай видео репортаж от мястото на инцидента ]

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!