BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Кола се запали в движение на булевард „България“

6 сигнала за инциденти и произшествия са отработили екипите на пожарната вчера.

Сутринта екип на сектор „Специализирани оперативни дейности“ е посетил жилище в блок №202 в Русе, където е имало разпилян живак от счупен термометър.Веществото е събрано и депонирано от служителите.

По-късно екип на сектора е пратен за отстраняване на опасно надвиснало дърво в района на Източната промишлена зона.

В 13:34 часа екип на Първа РСПБЗН – Русе е реагирал на сигнал за запалил се по време на движение лек автомобилВолво“, на булевард „България“ в Русе. При инцидента не са пострадали хора, пожарът е унищожил част от двигателния отсек на колата.

 В следобедните часове екипи на пожарната във Ветово и Две могили са гасили два пожара в сухи треви и храсти, съответно в землището на село Кривня на площ от 1000 кв.м. и в село Тръстеник на площ от около 5000 кв.м. При произшествията няма нанесени преки материални загуби. Вечерта екип на сектор „Специализирани оперативни дейности“ е оказал съдействие на екип на спешната помощ за пренасяне на болен неподвижен мъж.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!