BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Взрив в квартал “Възраждане“

Взрив на газова бутилка изпрати възрастна жена в болница.

Инцидентът е станал в къща на ул.“Тетово“ в кв.“Възраждане“. Жената, която е била в дома си по това време, не е пострадала, но е преживяла силна уплаха и затова бе откарана за преглед в болницата, информира Русе Медиа.

Взривът е станал малко след 21 часа вчера, след което е избухнал пожар. В къщата е имало общо три газови бутилки, които са изнесени от огнеборците навън. На мястото са изпратени два екипа на пожарната, които да потушат пламъците.

По първоначална информация двете по-големи бутилки са били празни, но по-малката е била наполовина пълна. Именно тя е предизвикала инцидента. На имота са нанесени сериозни щети.

Взривът притесни хората в квартала, които са излезли навън от домовете си. За късмет няма други пострадали сгради.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!