Асансьорът на „ДКЦ 1 – Русе“ ще бъде поправен на 24.06.2020

От лечебното заведение в Русе съобщиха, че поради голямата натовареност на асансьора, авариите са неизбежни и непредвидими
Управителят на „ДКЦ 1 – Русе“ ЕООД д-р Цветан Райчинов поиска право на отговор, след сигнал на Вероника Димитрова в рубриката „Русенски репортери“ за неработещ асансьор, който ограничава достъп на болни и майки с колички.
„В отговор на Ваша публикация за повредената асансьорна уредба в „ДКЦ 1 – Русе“ ЕООД, използваме правото си на отговор и уведомяваме Вас и пациентите на лечебното заведение, че асансьора ще бъде поправен на 24.06.2020 след доставка на дефектиралите релета и подмяната им. За съжаление поради голямата натовареност на асансьора, авариите са неизбежни и непредвидими.
След консултация с архитекти и специалисти по изграждане на асансьори, се установи , че няма как да бъде изграден втори асансьор в сградата.“
Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!









